System podwieszeń prętowych i linowych


Oferujemy systemy podwieszenia konstrukcji bazujące na cięgnach wykonany z prętów lub lin.

Podwieszenia prętowe

Podwieszenia prętowe bazują na prętach ze stali o granicy plastyczności 520 MPa i średnicach od 12 do 100 mm. System podwieszeń prętowych wyróżnia się swoją elegancją, filigranowym kształtem i wysoką nośnością. Wykonujemy podwieszenia ze stali węglowej lub ze stali nierdzewnej, o wielu możliwościach wykończenia powierzchni. Oferujemy akcesoria umożliwiające łączenie prętów w różnych konfiguracjach, co pozwala na kształtowanie podwieszeń w dowolnie pożądanej formie. W skład systemu wchodzą zakończenia widelcowe, łączniki zwykłe i talerzowe, a także akcesoria wykonywane na specjalne zamówienie.

Podwieszenia linowe

Podwieszenia linowe wykonane są zeli stali o wytrzymałości na rozciąganie 1570 MPa. W naszej ofercie znajdują się cięgna o przekroju otwartym i zamkniętym.  Szeroki wybór zakotwień gwarantuje zastosowanie cięgien w najbardziej skomplikowanych konstrukcjach inżynierskich. Cięgna mogą być zakończone zakotwieniami widelcowymi, cylindrycznymi lub mostowymi. Zakotwienia posiadają możliwość regulacji długości cięgien.

Wszystkie oferowane przez nas systemy podwieszeń posiadają dokumenty jakościowe dopuszczające ich stosowanie w konstrukcjach inżynierskich zgodnie z polskim prawem. Zamawiając system podwieszeń w ATM otrzymasz wszystko to, co niezbędne do prawidłowej instalacji. W naszej ofercie znajduje się również kompleksowa obsługa procesu realizacji inwestycji w zakresie podwieszenia – od wdrożenia systemu do projektu po wykonawstwo.

Jeżeli masz pytania dotyczące projektu/wykonania podwieszenia, prosimy o kontakt za pomocą przycisku “Zapytaj o ofertę”.